Skip to Content

Mes dirbame Jums

Jaučiamės atsakingi atlikdami prasmingą užduotį: užtikrindami, kad žmonės visame pasaulyje galėtų saugiai inkasuoti grynuosius pinigus.

Brinks displayed over a graphic displaying an interconnected map of the world

Brink's - kokybės standartas

Kartu su mažmenininkais, bankais ir partneriais „Brink’s“ kuria grynųjų pinigų valdymo sprendimus, kuriuose sumaniai sujungiame verslumo, technologijų ir saugumo geriausias praktikas. Visame pasaulyje dirbame ir paslaugas Klientams teikiame – daugiau nei 160 metų.

Mūsų klientai yra bankai, mažmenininkai, valstybinės organizacijos ir kt. Mūsų veiklos tinklas aptarnauja klientus daugiau nei 100 šalių.

UAB Brink's Lithuania yra „The Brink's Company“, listinguojamos bendrovės (NYSE: BCO), dalis. Daugiau nei 170 darbuotojų Lietuvoje kasdien dirba tam, kad Klientų grynieji pinigai būtų saugūs ir efektyviai tvarkomi.

UAB Brink's Lithuania turi 4 regioninius centrus visoje šalyje. Pagrindinė buveinė yra Vilniuje.

 

Mūsų istorija

Brink's“ buvo įkurta 1859 m. Per 160 metų įmonė nuolat tobulėjo.

Mums visada svarbus profesionalumas ir noras teikti aukščiausio standarto paslaugas.

Pirmosios bendrovės „Brink's Express Company“ akcijos buvo parduotos 1879 m., o 1919 m. Klivlande buvo atidarytas pirmasis „Brink‘s“ filialas.

Nuo 1927 m. Brink‘s logotipu pradėti žymėti visi inkasaciniai automobiliai ir objektai, kurie iki šiol dirba Jūsų naudai.

Turėdami didelę patirtį nuolat kuriame sprendimus, kurie padeda vis efektyviau teikti paslaugas žmonėms visame pasaulyje.

Mūsų sertifikatai